Dokumenty do pobrania:

Zezwolenie na transport odpadów

Decyzja na przetwarzanie odpadów

Pytania i odpowiedzi:

W jaki sposób można złożyć zamówienia na wynajem/podstawienie kontenera?” Zamówienia można składać drogą telefoniczną, sms-owo, oraz mailowo.

Gdzie i w jaki sposób można uzyskać szczegółowe informacje związane z oferowaną usługą? Szczegółowe informacje na temat naszych ofert znajdą Państwo na stronie internetowej oraz pod nr telefonu 501 121 488

Jak długo kontener może stać u klienta i jakie są konsekwencje przetrzymania go? Kontenery które postawiamy mogą stać max. 7 dni, po tym czasie zostaje naliczana dodatkowa opłata, tj. 5zł za każdy dzień przetrzymania kontenera.

O ile wcześniej należy zamówić kontener, by móc go dostarczyć w terminie najbardziej dogodnym dla klienta? Im wcześniej, tym lepiej! Najczęściej kontener jest podstawiany następnego dnia roboczego. Istnieje również możliwość podstawienia w dniu zamówienia jednak wiąże się to z większymi kosztami.

Czy przy stałej współpracy można liczyć na korzystniejszą cenę? Przy stałej współpracy nie można liczyć na korzystniejsza cenę.

O ile wcześniej należy zgłosić odbiór lub wymianę kontenera? Odbiór lub wymianę kontenera należy zgłaszać dzień wcześniej aby mieć 100% pewność, że kontener zostanie odebrany w dogodnym dla nas terminie.

Jaka forma płatności jest akceptowana?

Akceptowanymi formami płatności w naszej firmie jest:

  • płatność gotówką przy podstawieniu lub
  • przedpłata przelewem

Jakie są wymiary poszczególnych kontenerów? Proszę przejść do zakładki „kontenery

Czy istnieje możliwość dostarczenia kontenera w dniu zamówienia z jakimi kosztami wiąże się taka usługa? Oczywiście, istnieje taka możliwość. W takim wypadku dopłata do zamówienia wynosi 50zł.

Czy firma jest w stanie podstawić kontener na drodze publicznej?

Tak, jednak klient jest zobowiązany samodzielnie uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa ruchu. Takie pozwolenie można uzyskać u zarządcy drogi.

Jakie czynności wliczone są w cenę usługi?

W cenę usługi wliczone jest podstawienie kontenera, odbiór kontenera oraz utylizacja odpadów w nim zamieszczonych.

Czy istnieje możliwość załadunku kontenera na miejscu? Tak, istnieje taka możliwość. Maksymalny czas załadunku 1 godz.

Jakie odpady zaliczają się do gruzu, a które są traktowane jako odpady mieszane?
GRUZ: odpady betonowe z cegły lub ceramiki (gruzem nie są płyty kartonowo – gipsowe)
ŚMIECI: odpady po remoncie, budowlane, zielone oraz stare meble i pozostałe odpady

Czy istnieje możliwość zamówienia kontenera na papę/azbest?
Istnieje taka możliwość. Cena takiego zamówienia składa się z II części:
I – 250zł transportu
II – opłata za materiał która jest uzależniona od jego wagi (patrz cennik)

Ile ton mieści się w konkretnym kontenerze? Tych informacji nie da się precyzyjnie określić ponieważ to wszystko zależy od materiału jaki się w kontenerze będzie znajdował.

Czy istnieje możliwość zamówienia kontenera wraz z ekipą, która załaduje go? Zamówienie takie należy zgłosić 2 dni wcześniej. Usługa ta wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty.

Czy firma zajmuje się również sprzątaniem piwnic/strychów? Nasza ekipa jest z stanie posprzątać Państwa piwnicę, strych, garaż etc. z zalegających gratów oraz innych niepotrzebnych rzeczy. W sprawie wyceny oraz omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny dostępny na stronie.

Jakiej wielkości są samochody, czy istnieje możliwość wjazdu w wąskie uliczki, bramy bądź małe podwórka? Dysponujemy flotą różnych pojazdów, które są w stanie dojechać nawet w niedostępne miejsca. Informację o niedogodnościach i ograniczeniach jakie mogą spotkać kierowcę należy zgłaszać przy zamówieniu.

Od czego uzależniona jest cena podstawienia/wynajmu kontenera? Cena uzależniona jest od terminu podstawienia kontenera/ów, wielkości kontenerów oraz odpadów jakie mają być w nich składowane.

Czy firma zajmuje się również wywozem odpadów zielonych (gałęzi, drzew)? Nasza firma również zajmuje się wywozem odpadów zielonych. W celu ustalenia szczegółów oraz ceny proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeśli nie udało nam się rozwiać Państwa wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, a postaramy się udzielić odpowiedzi na każde nawet najtrudniejsze pytanie.

Tel. kontaktowy:   501 373 300.